مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سبزی خشک پاکتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

صادرات سبزی خشککشورهای هدف صادرات سبزی خشکتهیه و بسته بندی سبزی خشک
صادرات سبزی خشک

صادرات سبزی خشک پاکتی به بسیاری از کشورها به شکل عمده انجام می شود . سبزیجات تولیدی در داخل ایران از سوی کشورهای زیادی با مقادیر زیاد خریداری و مصرف می شود .

صادرات سبزی خشک

صادرات سبزی خشک

یکی از فعالیت های اقتصادی درآمد زا و سود اور برای ایران صادرات سبزی خشک می باشد . تهیه و تولید سبزیجات سالم و ارگانیک با کیفیت و مرغوبیت عالی در داخل کشور باعث شده که این محصولات در دنیا طرفداران زیادی داشته باشد . ایران به خاطر آب و هوای معتدل و مرطوبی که دارد محل خوبی برای پرورش انواع سبزیجات و صیفی جات است و مردم میتوانند از این امتیاز بهترین بهره را در صادرات ببرند .
یکی از محصولات پر طرفداری که در ایران تولید و به کشورهای دیگر صادر می شود انواع سبزیجات خشک شده است.

صادرات سبزی خشک

کشورهای هدف صادرات سبزی خشک

انواع سبزیجات تازه و خشک تولیدی کشور ایران به بسیاری از کشورهای دیگر جهان صادر می گردد. از جمله می توان به کشورهای روسیه، امارات،عمان، قطر، عراق، آلمان، فرانسه و … اشاره کرد . این کشورها هر ساله مقادیر بسیار زیادی از سبزیجات مکانیزه و ارگانیک تولید شده در کشور ایران را خریداری می کنند و یکی از بازارهای مصرف این محصولات می باشند.

صادرات سبزی خشک

تهیه و بسته بندی سبزی خشک

در تهیه سبزی خشک باید دقت کنید که درجه حرارت نه خیلی بالا باشد نه خیلی پایین. اگر درجه حرارت کم باشد ممکن است باکتریها در داخل سبزیجات زیاد شوند و اگر درجه حرارت زیاد باشد ممکن است به جای خشک شدن پخته شوند . برای خشک کردن از دمای بالا شروع کنید بعد کم کم دما را کاهش دهید و سینی را بچرخانید . محصول نهایی باید کاملا سفت و شکننده و خشک باشد .در زمان بسته بندی باید دقت کنید به هیچ وجه هوا و رطوبت وارد آن نشود و کاملا مهر و موم شده باشد .

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!