مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه رب انار اصفهان

آنچه در این مقاله میخوانید...

رب انار در اصفهانکارخانه رب انار اصفهانقیمت رب انار اصفهانفروش رب انار اصفهان

چند کارخانه رب انار در اصفهان وجود دارد که رب انار ملس و ترش در این کارخانه‌ها به روش صنعتی تولید می شود و تولید رب انار سفت و پوره دار و رقیق بدون پوره در این کارخانه‌ها با استفاده از دستگاه‌های مکانیزه انجام می شود و این محصولات در بازار اصفهان و سایر شهرستان های کشور به فروش می رسند.

رب انار در اصفهان

در شهر تاریخی اصفهان تولید رب انار خانگی توسط مردم بومی این شهر انجام می ‌‌‌‌شود که برخی از مردم در اصفهان رب انار خانگی را برای مصارف شخصی خود در حد یک تا چند کیلوگرم تولید می‌کنند و اما برخی مقدار بیشتری رب انار خانگی را برای فروش و عرضه در بازار تولید می‌کنند.

علاوه بر تولید رب انار خانگی به شیوه‌های قدیمی و سنتی، در اصفهان کارخانجات بسیاری هم وجود دارند که به روش های دستگاهی و صنعتی تولید رب انار را انجام می‌دهند.

کارخانه رب انار اصفهان

از آنجا که اصفهان یک شهر صنعتی به شمار می رود و شهرک‌های صنعتی فعال زیادی دارد در این شهرک‌ها کارخانه های تولیدی رب انار دایر هستند و در این کارخانه ها تولید و پخت رب انار انجام می شود.

در اغلب شهرستان های استان اصفهان از جمله شهرضا، مبارکه، بادرود، جرقویه باغات فراوان انار وجود دارد و انارهای این مناطق از کیفیت خیلی خوبی برخوردارند به طوری که از نظر گونه و رنگ و طعم از بهترین انارهای کشور هستند.

همچنین همجواری استان اصفهان با استان‌های فارس و یزد و چهارمحال که همگی در تولید میوه انار نقش زیادی دارند، سبب شده که در اصفهان تولید رب انار به شیوه صنعتی و کارخانه ای به صورت گسترده‌ای انجام شود به طوری که انار کارخانه ای اصفهان فروش زیادی در استان های مختلف دارد.

قیمت رب انار اصفهان

رب انار خانگی خالص اصفهان قیمتی بالاتر از کیلویی ۹۰ هزار تومان دارد و در سال ۱۴۰۰ هر کیلو رب انار خانگی خالص و طبیعی اصفهان به قیمتی بالاتر از کیلویی ۹۰ هزار تومان تا ۱۳۰ و ۱۴۰ هزار تومان به فروش می رسد که در صورت فروش عمده، قیمتها کمی شکسته شده و مشمول تخفیف می ‌شوند.

و اما قیمت رب انار کارخانه ای تا حدودی ارزان تر از قیمت رب انار خانگی است و هر کیلوگرم رب انار کارخانه ای در اصفهان قیمتی بسیار ارزان تر نسبت به رب انار خانگی دارد.

البته هر کدام از انواع رب انار خانگی و کارخانه ای در اصفهان دارای ویژگی‌های مخصوص به خودشان هستند که از نظر غلظت، خلوص و طعم تفاوت هایی با هم دارند و قیمت هر کدام با توجه به کیفیت رب انار مشخص می شود.

فروش رب انار اصفهان

رب انار درجه یک عالی و کاملا بهداشتی اصفهان به صورت فله ای و بسته بندی‌های یک کیلویی و نیم کیلویی عمده‌فروشی می شود و به صورت پت و دبه های ۱۲ و ۱۵ و ۲۰ کیلویی توسط مرکز پخش عمده ترشیجات و رب انار در اصفهان به فروش می رسد‌.

در مرکز عمده فروشی رب انار اصفهان روزانه سفارشات مختلف خرید مشتریان از سرتاسر کشور دریافت و ثبت می شود و حجم های مختلف رب انار ملس و ترش از ۵۰ کیلو تا ۸ تن و ۱۰ تن برای مشتری‌ها ارسال می شود.

فروش عمده رب انار ملس اصفهان به رستوران های اصفهان، تهران، شیراز و سایر شهرها انجام می شود و کارخانه های لواشک سازی، تولیدی های زیتون پرورده و عمده فروشی های زیادی مشتری خرید رب انار عمده اصفهان هستند.

رب انار بسته بندی شده یک کیلو و نیم کیلویی هم از مرکز پخش عمده رب انار اصفهان به صورت شل‌های ۶ تایی و ۱۲ تایی برای فروشگاه‌های مواد غذایی ارسال می‌شود.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!