مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده سبزی خشک نعناع اعلا به کانادا

آنچه در این مقاله میخوانید...

سبزی خشک نعناع اعلا موثر در فرآیند هضمقیمت کارخانه ای سبزی خشک نعناع اعلا

ایرانی های مقیم خارج هر وقت به ایران سفر می کنند مجبورند کلی خواروبار مورد نیاز از جمله سبزی خشک نعناع اعلا با خود ببرن. نعناع خشک یکی از مواد ضروری در آشپزی ایرانی ایرانی به حساب می آید. دادیز به عنوان صادر کننده سبزی خشک نعناع اعلا به کانادا و دیگر کشورها شرایطی را فراهم نموده است که ایرانی های مقیم خارج از ایران ، حداقل سبزی خشک های محلی ایران را در سبد غذایی خود داشته باشند. البته صادرات سبزی نعناع خشک شده یکی از خدمات متنوع شرکت دادیز است. صادر کننده سبزی خشک نعناع اعلا به کانادا

سبزی خشک نعناع اعلا موثر در فرآیند هضم

سبزی خشک نعناع اعلا موثر در فرآیند هضم

خیلی از غذاهای ایرانی لذیذ طعم و عطر خود را به نعناع خشک وابسته کرده اند مثل آش رشته، کشک بادمجان، کاله جوش، آبگوشت کشک و… اونم نعناع محلی که طعم و عطر آن چند برابر نعناع معمولی است. حالا چرا نعناع در کنار این غذاها بوده؟ در طب سنتی ایرانی هر غذایی طبعی دارد و این طبع ممکن است با طبع بدن سازگاری نداشته و هضم غذا بدن را دچار چالش هایی می کند.

همین موضوع باعث می شد در کنار هر غذا مصلح آن مصرف شود تا اثر سوء احتمالی آن ماده را خنثی کند. مثلا غذاهایی که کشک در آن مصرف می شود نعناع بهترین مصلح آن است و کمک می کند طبع سرد کشک و نفخ حاصل از آن کاهش یابد. همچنین نعناع خشک بهترین مصلح برای ماست و دوغ می باشد. کسانی که در تابستان های گرم هوس آب دوغ خیار می کنند فراموش نکنند نعناع خشک رو اضافه کنند. نعناع و یا دمنوش آن در هضم غذا از دیرباز موثر بوده و میزان اسید معده را کنترل می کند. البته اشخاصی که دچار رفلاکس معده هستند نباید از نعناع استفاده کنند.

نعناع همچنین باعث کاهش قند و سدیم و خاصیت ضدعفونی بخشی دارد و حاوی منتول است. منتول برای بخور دادن و یا استفاده در خمیردندان کاربرد دارد . نعناع این یک ضد احتناق معطر است که ممکن است به تجزیه بلغم و مخاط کمک کند و دفع آن آسان تر شود.

قیمت کارخانه ای سبزی خشک نعناع اعلا

قیمت کارخانه ای سبزی خشک نعناع اعلا قیمت سبزی نعناع بر اساس فصل تغییر می کند. یکی دیگر از فاکتورهای تعیین کننده قیمت کارخانه ای سبزی خشک نعناع کیفیت آن می باشد. عطر و بو نعناع خشک شده جز مزایای آن به حساب می آید. عامل دیگر نحوه بسته بندی آن است. بسته بندی یک محصول صادراتی که بتواند سالم بدست مشتری برسد یک مزیت رقابتی است. شرکت دادیز با رعایت کلیه اصول مشتری مداری نعناع خشک با کیفیت را به شما عرضه می کند تا با استفاده از آن از عطر و طعم غذاهای خود لذت ببرید.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!