مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه شوید خشک شده بهداشتی با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت شوید خشک شده ۹۹خرید شوید خشک شده کاملا بهداشتیشوید خشک شده ۵۰ گرمی پاکتی
شوید خشک شده

شوید خشک شده به قیمت های مختلفی در بازار به فروش می رسد اما راه هایی نیز وجود دارد تا بتوانید شوید خشک شده را به قیمت مناسبی خریداری نمایید. شوید خشک شده در بین سایر انواع سبزیجات خشک فروش بیشتری نیز دارد زیرا شوید خشک به تنهایی و یا با ترکیب شدن با سایر سبزیجات خشک استفاده های فراوانی دارد.

قیمت شوید خشک شده ۹۹

شوید خشک شده

در سال ۱۳۹۹ شما می توانید شوید خشک را با قیمت مناسب خریداری کنید. در استانهایی که از نظر آب و هوا و حاصلخیزی خاک در وضعیت مناسبی قرار دارند کشت شوید خشک به فراوانی انجام می شود. از این استان ها می توان به استان خوزستان، فارس، اصفهان، خراسان و استانهای شمالی کشور اشاره کرد.

همان طور که گفته شد در این استان ها کشت و برداشت شوید خشک در مقادیر بالا انجام می شود و در نتیجه قیمت شوید تازه کمتر است و این سبب ارزان تر شدن قیمت نهایی شوید خشک تولید شده می شود. قیمت شوید خشک در سال ۱۳۹۹ بستگی به شوید تازه اولیه و نیز به کیفیت شوید خشک شده تولید شده دارد. البته قیمت این محصول در مقایسه با سال گذشته افزایش چندانی نداشته است ولی افزایش قیمت هزینه های جانبی تولید این محصول سبب افزایش قیمت آن نسبت به سال گذشته شده است. قیمت مواد شوینده و گندزدا، مواد به کار رفته در فراوری و بسته بندی محصول، بر روی قیمت آن تاثیر می گذارند.

خرید شوید خشک شده کاملا بهداشتی

شوید خشک شده

انواع مختلف شوید خشک در ایران تولید می شوند اما آنچه برای مشتریان این محصولات مهم است این است که بتوانند شوید خشکی که در شرایط کاملا بهداشتی تولید شده باشد را خریداری کنند. اهمیت بهداشت مواد غذایی بسیار زیاد است زیرا این با سلامت مردم و افراد جامعه در ارتباط است.

شوید خشک شده کاملا بهداشتی و درجه یک در شرکت های تولید کننده سبزیجات خشک تولید می شود. این شوید خشک در آزمایشگاه ها از نظر میکروارگانیسم ها آزمایش شده و از نظر عاری بودن از میکروب ها تایید می شود.

شوید خشک شده ۵۰ گرمی پاکتی

شوید خشک شده بهداشتی اعلا به صورت کیلویی و فله و بسته بندی شده عرضه می شود. یکی از انواع بسته بندی شوید خشک شده، بسته بندی های پاکتی ۵۰ گرمی هستند. این پاکت های کاغذی ضد گرد و غبار و ضد رطوبت هستند و حاوی ۵۰ گرم شوید خشک شده هستند که هم در بازار داخلی و هم به صورت صادراتی به فروش می رسند.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!