مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت و خرید رب انار کیلویی

آنچه در این مقاله میخوانید...

خرید رب انار خانگیارزان ترین قیمت رب انارقیمت رب انار ملسقیمت رب انار سفت ترش

برای کسب اطلاع از قیمت و خرید عمده رب انار خانگی اصل و خالص و رب انار کارخانه ای می توانید با شرکت عرضه کننده عمده رب انار عمده تماس بگیرید و از این شرکت قیمت انواع رب انار را استعلام کنید. شرکت عرضه و فروش رب انار پخش کننده انواع رب انار ترش و ملس است که به صورت کیلویی فله و بسته بندی شده، این محصول را ارائه می دهد.

خرید رب انار خانگی

رب انار خانگی واقعی و خوش طعم به صورت ظروف یک یا چند کیلویی توسط شرکت پخش و فروش رب انار عرضه می شود و همه مشتریان می‌توانند به صورت حضوری و غیرحضوری از این شرکت رب انار خانگی اصل را سفارش داده و خریداری نمایند.

رب انار خانگی صددرصد اصل و خالص به صورت پختن و جوشاندن آب خالص انار به دست می‌آید و معمولا رب انار خانگی اصل تا درصد زیادی از خواص انار تازه را به همراه دارد و در نبود انار تازه می توان از رب انار خانگی استفاده کرد.

رب انار خانگی اصل مثل آب انار تازه دارای ویتامین و املاح است و مصرف آن سبب کاهش کلسترول بد خون می شود و استفاده از رب انار خالص به صورت ناشتا سبب کاهش وزن می شود و همچنین رب انار خالص به هضم غذاها کمک می کند.

ارزان ترین قیمت رب انار

در بازار خرید و فروش رب انار در بین انواع رب انار شاهد اختلاف قیمت هستیم. آنچه که مسلم است رب انار خانگی همیشه قیمت بیشتری نسبت به رب انار صنعتی دارد.

در بین انواع رب انار خانگی هم اختلاف قیمت‌هایی وجود دارد که اختلاف قیمت به سبب اختلاف در کیفیت و غلظت و خلوص رب انار است. رب انار خالص دارای بیشترین قیمت است زیرا ارزش غذایی بالایی دارد و از پخت آب انار خالص به دست می آید.

اما تولید برخی از انواع رب انارها، رب انار کمی ناخالصی دارد و خالص خالص نیست که البته غلظت و طعم خوبی هم دارند و این رب انارهای ناخالص قیمت ارزان تری را هم دارند و می توان از آن‌ها به عنوان چاشنی و طعم دهنده به غذاها و خوراکی ها اضافه کرد.

قیمت رب انار ملس

انواع رب انارهای ترش و ملس به روش های سنتی و کارخانه ای تولید می شوند و رب انار ملس بیشترین استفاده را دارد و برای طبخ غذاهایی که طعم ترش و شیرین دارند مثل فسنجان و انواع خوراک ها از رب انار ملس استفاده می شود.

رب انار ملس معمولا قیمت بیشتری از رب انار ترش دارد و قیمت فروش هر کیلو رب انار ملس به غلظت وخلوص آن بستگی دارد. هر کیلو رب انار خانگی ملس قیمت بیشتری از هر یک کیلو رب انار ملس کارخانه ای یا صنعتی دارد.

قیمت رب انار سفت ترش

رب انار سفت ترش که معمولا سیاه رنگ است به طور سنتی در منازل تولید می شد که به رب انار قجری هم معروف است. رب انار سفت ترش بسیار خوشمزه است و از آن به عنوان بهترین چاشنی برای سیاه و ترش کردن رنگ غذاها استفاده می شود.

امروزه در شرکت های رب انار سازی هم تولید رب انار سفت ترش انجام می شود که به رب انار پوره دار صنعتی هم معروف است. رب انار ترش سفت صنعتی به صورت دبه های ۱۰ و ۱۲ و ۱۵ کیلویی به فروش می رسد.

معمولا قیمت رب انار ترش سفت کمتر از قیمت رب انار ملس است و رب انار صنعتی ترش قیمت بسیار مناسب و ارزانی دارد که در کم ترین قیمت توسط شرکت پخش و عرضه مستقیم رب انار به فروش می رسد.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!