مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نعناع خشک کیلویی چند

آنچه در این مقاله میخوانید...

فروش سبزی نعناع خشکنعنا خشک کیلو چندقیمت نعناع خشکقیمت نعناع خشک کیلویی فله

نعناع خشک‌شده کیلویی چند در بازار به فروش می‌رسد؟ نعناع خشک که یکی از محبوب‌ترین سبزیجات خشک بازار است به قیمت‌های تقریباً مختلفی در بازارها به فروش می‌رسد و در واقع قیمت هر کیلو نعنا خشک بستگی به این دارد که نعناع خشک خانگی باشد یا صنعتی، کیفیت آن چگونه باشد و بهداشتی و تمیز باشد یا خیر؟ همچنین قیمت هر کیلو نعناع خشک در خریدهای عمده مسلماً ارزان‌تر از قیمت هر کیلو نعناع خشک در خریدهای جزئی و مقدار کم است.

فروش سبزی نعناع خشک

مرکز ارائه‌دهنده سبزیجات خشک، انواع سبزی‌های خشک را به فروش می‌رساند و در این بین یکی از محبوب‌ترین سبزی‌های خشک پرمصرف و پرمشتری، نعناع خشک است.

نعناع خشک‌شده را می‌توان در گروه سبزیجات خشک پرمصرفی قرارداد که هم در منازل و هم در صنایع غذایی کاربرد بسیار زیادی دارد که این به دلیل خواص و ویژگی‌های عالی و منحصری است که در برگ‌های گیاه نعناع وجود دارد.‌                            همان‌طور که می‌دانید نعناع گیاهی با طبع گرم و خشک است و این طبع گرمی که نعناع دارد باعث می‌شود که برای بسیاری از بیماری‌ها و مشکلات گوارشی مفید باشد و استفاده از آن در لبنیات و سایر غذاها باعث رفع طبع سرد این مواد غذایی می‌شود‌.

نعنا خشک کیلو چند

نعنا خشک در بازار به صورت‌های بسته‌بندی‌شده ۱۰۰ گرمی، نیم‌کیلویی و یک‌کیلویی عرضه می‌شود و این فروش‌ها بیشتر برای مصرف‌های خانگی است و همچنین در تولیدی‌های سبزیجات خشک، سبزی خشک نعناع در حجم‌های زیاد و عمده به فروش می‌رسد که قالب مشتری‌های سبزی خشک عمده‌ای نعنا، صنایع غذایی و آرایشی بهداشتی و دارویی هستند.                      ازجمله مراکزی که اقدام به خرید عمده‌ای نعناع خشک می‌کنند کارخانه‌های ماست و دوغ طعم‌دار و کارخانه‌های تولید عصاره و عرق گیاه نعنا هستند. قیمت خرید عمده نعناع خشک بسیار ارزان تر از قیمت خرید کیلویی و جزئی است و البته هر کیلو نعناع خشک با توجه به کیفیت محصول قیمت متفاوتی دارد.

قیمت نعناع خشک

تولیدی‌های متعددی خشک کردن نعناع را به روش‌های مختلف انجام می‌دهند؛ یکی از بهترین روش‌های تولید نعناع خشک روش تولید خانگی است که بدون استفاده از دستگاه و به‌صورت کاملاً سنتی نعنا را خشک می‌کنند.                                                   در روش تولید خانگی باید دقت شود که رنگ نعنا برنگردد و به‌ اصطلاح تیره و کدر نشود. قیمت هر کیلو نعنا خشک خانگی در صورت باکیفیت بودن آن نسبت‌ به نعناع خشک های صنعتی بیشتر است. البته به‌طورکلی آنچه که قیمت نعناع خشک را تعیین می‌کند کیفیت آن است که محصول نعناع خشک تولیدشده فاقد ساقه‌های اضافی باشد، چوب و خاک در آن نباشد، خالص باشد و از سبزی‌های دیگر در آم بار موجود نباشد.

قیمت نعناع خشک کیلویی فله

همان‌طور که می‌دانید سبزی نعناع خشک مثل بسیاری از سبزی‌های خشک‌شده دیگر از محل تولیدی‌ها به‌صورت فله و بسته‌بندی‌شده به بازار عرضه می‌شود و مانند اغلب سبزیجات خشک قیمت هر کیلو نعناع خشک فله بسیار ارزان‌تر از نعناع خشک بسته‌بندی است زیرا در صورت بسته‌بندی کردن هزینه‌های جانبی مثل دستمزد، سلفون یا پاکت‌های مخصوص بسته‌بندی و غیره به قیمت سبزی خشک اضافه می‌شود.

در تولیدی سبزیجات خشک صنعتی با استفاده از سبزی‌های تازه مرغوب و ارگانیک و به کمک دستگاه‌های سبزی خشک‌کن انواع سبزی‌های خشک مرغوب در کیفیت‌های مختلف تولید می‌شوند.  در این تولیدی از سبزی‌های خشک درجه یک لوکس و اعلای صادراتی گرفته تا سبزی‌های خشک معمولی تر که مناسب بسته‌بندی و عرضه برای مصارف خانگی هستند تولید می شوند؛ ازجمله این محصولات نعناع خشک است که به‌صورت پودری و یا نعناع برگ تولید می‌شود و در کیسه‌های مخصوص چندلایه ضدآب وضد نم به‌صورت فله عرضه می‌شود. کارخانه های عصاره گیری و تولید مواد آرایشی بهداشتی با عصاره گیاه نعناع از مشتری های خرید نعناع خشک فله هستند که خرید مستمری در طول سال دارند.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!