مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ترشی سیر خانگی و صنعتی خوشمزه

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولید ترشی سیر به روش خانگی و صنعتی
خرید ترشی سیر خانگی

خرید ترشی سیر خانگی و صنعتی به صورت شیشه ای و فله ای انجام می شود. برای مصارف بالا و نیز عرضه فروشگاهی و سوپر مارکتی، می توان ترشی سیر را به صورت عمده خریداری کرد. چگونه می توان سیر ترشی را ارزان تر و با قیمت کمتری خریداری کرد؟ انواع ترشی سیر تولیدی خانگی و کارخانه ای کدام هستند؟

سیر که از آن دسته از سبزیجاتی است که خواص بی شماری دارد، تولید و مصرف آن به شکل ترشی رواج بالایی گرفته است. سیر دارای ترکیبات ضد میکروبی است و در درمان برخی بیماری های میکروبی و ویروسی مورد استفاده قرار می گیرد. تولید ترشی سیر سبب بهتر شدن طعم آن و راحت تر شدن مصرف آن می شود.

خرید ترشی سیر خانگی

تولید ترشی سیر به روش خانگی و صنعتی

روش مرسوم تولید سیر ترشی خوشمزه همان روش خانگی است. در تولید خانگی سیر ترشی، چند ماه فرصت لازم است تا سیر ترشی بخوبی برسد و سیرها نرم شوند. به سبب نیاز بالای جامعه مصرف کننده و حل مشکل زمان، تولید ترشی سیر به صورت صنعتی پدیدار  شده است. در تولید ترشی سیر صنعتی از روش حرارت دادن برای زودتر آماده شدن ترشی سیر استفاده می شود.

خرید ترشی سیر خانگی

خرید ترشی سیر خانگی و صنعتی خوشمزه را می توان از طریق تولیدی ها و در محل کارخانه تولیدی آن انجام داد. در این صورت به دلیل خرید مستقیم، قیمت خرید کاهش می یابد. اگر مقادیر بالای سیر ترشی به صورت عمده خریداری شود نیز قیمت خرید آن کاهش پیدا می کند.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!