مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید ترشی سیر طارم و فروش عمده در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولید ترشی سیر سنتیفروش عمده ترشی سیر
تولید ترشی سیر طارم

تولید ترشی سیر طارم هر ساله در تناژهای بالا انجام می گیرد. ترشی سیر طارم کیفیت بسیار خوبی دارد و این به کیفیت سیرهای برداشت شده در این منطقه برمیگردد.

از آنجا که یکی از بهترین روش های مصرف و ذخیره سیر، تولید آن به صورت ترشی است. ترشی انداختن از گذشته های دور بهترین روش نگهداری سیر و سبزیجات برای مصارف خانگی در طول فصول مختلف سال بوده است. همان طور که مستحضر هستید منطقه طارم مهد کشت سیرهای درشت و بسیار باکیفیتی است. از همین رو تولید ترشی سیر از این سیر ها، خود به نوعی حرفه بومی درامدزا در این منطقه تبدیل شده است.

تولید ترشی سیر طارم

تولید ترشی سیر سنتی

روش تولید ترشی سیر طارم معمولا به شیوه سنتی است. قرار دادن مخلوط سیر و سرکه در دبه ها و اضافه کردن مقداری نمک به این سیرها روش تولید ترشی سیر این منطقه است. در گذر زمان این سیرها در سرکه نرم می شوند و از تندی طعم و بوی ان ها کاسته می شود.

تولید ترشی سیر طارم

فروش عمده ترشی سیر

به سبب حاصلخیز بودن زمین های کشاورزی منطقه طارم برای کشت سیر، هر ساله سیر فراوانی از مزارع این مناطق برداشت می شود که تولید ترشی سیر در تناژهای خیلی بالا را در پی دارد. این مقادیر بالای سیر ترشی خانگی و سنتی به صورت عمده توسط تولیدی های آن به فروش می رسد.

برای خرید و فروش عمده ترشی سیر طارم میتوان از وب سایت ترشی کمک گرفت. این وب سایت بستر بسیار مناسبی جهت معامله انواع ترشی و ترشی سیر طارم به شمار می رود.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!