مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش ترشی سیر کارخانه‌ای سفید اعلا

آنچه در این مقاله میخوانید...

ترشی سیر کارخانه ایتولید بهترین سیر ترشیصادرات ترشی سیر حبه سفیدمرکز پخش ترشی سیر

ترشی سیر کارخانه ای سفید حبه ای با کیفیتی عالی در مرکز تولید ترشیجات صنعتی تولید و فراوری می شود و دارای کلیه استانداردهای کیفی و بهداشتی برای فروش در بازارهای داخلی کشور و صادراتی است که توسط مرکز پخش عمده ترشیجات کارخانه ای، توزیع و عرضه می شود.

در کارخانه ترشی سازی همدان با استفاده از بهترین سیر این منطقه به روش صنعتی ترشی سیر سفید و قهوه ای در حجم تناژ تولید شده و این محصولات در مرکز پخش عمده ترشیجات، به فروش میرسد.

ترشی سیر کارخانه ای

در سال‌های اخیر بازار تولید ترشی سیر صنعتی یا کارخانه ای، رونق خیلی خوبی یافته است و برای تهیه انوع سیرترشی سفید و قهوه‌ای در کارخانه‌ها، سیرها را ابتدا با سرکه حرارت می‌دهند تا آماده تولید ترشی و عرضه به بازار شوند.

پس از حرارت دهی سیرها، بافت آن‌ها نرم تر و رنگشان قهوه ای می شود. البته در روش تولید سیرترشی صنعتی همیشه از روش حرارت دادن استفاده نمی شود و در برخی موارد سیرها حرارت نمی بینند و حرارت خیلی کمی به آن‌ها داده می شود در حدی که میکروب‌‌ها کشته شوند و این ترشی سیر معمولا موقع مصرف، نرم نیست و کمی حالت سفت تر و خام‌ تر دارند مثل سیرترشی های صدفی و سفید.

تولید بهترین سیر ترشی

شهرستان همدان قطب تولید سیر در کشور است و بنا به گزارشات مستند، بیش از ۷۰ درصد از سیر کشور در همدان تولید می شود که فوق العاده مرغوب است و درصدی از سیر همدان به صورت ترشی و شوری سیر در کارخانجات ترشی سازی همدان، به بازار مصرف ارائه می‌شود.

خواص سیر بسیار زیاد است و سرشار از فولیک اسید، پتاسیم، منیزیم و مقدار کمی روی و ویتامین های گروه B است که برای تسکین بیماری‌هایی مثل دندان درد و  سینوزیت و درمان انواع باکتری‌ و ویروس‌ها و عفونت‌های قارچی و حتی انگل‌های روده‌ای کاربرد دارد و همچنین کاهنده فشار خون بالاست.

تولید انواع ترشی سیر سفید و قهوه‌ای خام و پخته شده در کارخانه ترشی سازی همدان انجام می‌شود و از آنجا که سیر همدان کیفیت اعلایی دارد در نهایت سیر ترشی اعلا و بسیار باکیفیتی توسط این تولیدی ارائه می‌‌شود.

صادرات ترشی سیر حبه سفید

خوشبختانه ترشی سیر سفید حبه همدان از کیفیت خیلی خوبی برخوردار است و توانسته در بازارهای صادراتی فروش خوبی داشته باشد و تاکنون صادرات این محصول به بازار کشورهای امارات، عراق، آذربایجان، روسیه، ارمنستان، سوئد و سوئیس انجام گرفته که با رضایت مشتریان در این کشورها همراه بوده است.

ترشی سیر حبه سفید صادراتی همدان از سیرهای درشت و تازه درجه یک همدان تولید می شود و ابتدا سیرها تمیز و شسته می شوند و پوست سیرها جدا شده و حبه می شوند.

سپس سیرهای پوست گرفته و حبه شده حرارت می‌بینند تا میکروارگانیسم‌های موجود در سیرها کشته شود و سپس سیرها سورتینگ می شوند تا سیرهای دانه شکسته از سیرهای سالم جدا شوند و سیرهای درشت سالم در سرکه سفید قرار گرفته و ترشی سیر تولید می‌شود.

مرکز پخش ترشی سیر

مرکز پخش ترشی سیر بزرگ‌ترین مرکز فروش و توزیع انواع ترشی سیر سنتی و کارخانه‌ای قهوه ای و سفید است و سیر ترشی اعلا را به صورت عمده‌ای ارائه می دهد و آماده عقد قرارداد تامین و فروش انواع ترشی سیر با سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف ومجموعه های صادراتی است.

در مرکز پخش ترشی سیر انواع سیر ترشی کهنه هم توزیع می شود که شامل ترشی سیر پنج ساله و ترشی سیر هفت ساله نیز هست که این محصولات را به صورت پت های ۲ و ۵ و ۱۰ کیلویی توزیع می‌کند.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!